Firma Yes-Consensus została utworzona w 1994 przez psychologów z Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1990-94 współtworzyliśmy Ośrodek Negocjacji i Rozwiązywania Konfliktów Uniwersytetu Warszawskiego, a w latach 1991-93 firmę Consensus 2000.


Nasza misja

Podnosimy skuteczność ludzi, zespołów i organizacji oferując kompleksowe usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Wspomagamy firmy, które w lepszym wykorzystaniu możliwości ludzi dostrzegają istotny element swojej przewagi rynkowej.


Współpracę z naszymi klientami opieramy na szerokiej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu na polskim rynku i elastyczności oferty.


Chcemy stale się rozwijać by zawsze móc sprostać wyzwaniom stawianym przez naszych klientów.


Zespół

Trzon zespołu przeszedł gruntowne szkolenia "train the trainer" i odbywał staże u boku trenerów i konsultantów American Arbitration Association, CDR Associates, National Center Associates, Harvard Negotiation Project, Interaction Associates w pierwszej połowie lat 90-tych. W kolejnych latach mieliśmy okazję prowadzić wspólne programy szkoleniowe z Oxford Brookes University, Civil Service College i Matchett Group.

Zapraszając do współpracy konsultantów i trenerów, oczekujemy od nich przede wszystkim wiedzy specjalistycznej, wieloletniego doświadczenia w doradztwie, diagnozie lub szkoleniu, determinacji w dążeniu do wysokiej jakości pracy, elastyczności w realizacji rzeczywistych potrzeb naszych klientów oraz wysokich standardów etyki zawodowej.

Pracami Yes-Consensus kierują:
Rafał Stefański
Justyna Olszańska


YC